MÖBLER / Bord / Skrivbord 4079228

nr 407 9228

Skrivbord

mellaneuropa 17-1800-tal, kompletteringar, fanérskador slagen skiva, 123x73x72

Utrop:

15.000 kr

Såld:

15.000 kr

måndag 22 maj 2006
kl 16:00:01